//
Turneringer

Populære turneringer

Alle lag oppfordres til å delta på cuper – og flere lag har tradisjon for deltakelse på utvalgte turneringer.

Nedenstående oversikt gir forslag til cup´er og turneringer som man kan melde seg på. Siden er ny og blir forløpende oppdatert.

De mest populære turningene:

Gothia Cup

Link: http://www.gothiainnebandycup.se/swe/

 Sted: Gøteborg Tid: 1.uke i januar

         Påmelding tidlig høst

 Overnatting nødvendig

 Søknad om fritak fra skole nødvendig (konkurranseidrett pleier å være gyldig fravær)

 

Zone Cup (tidl TV boden Cup)

Arrangør: Slevik

Link: http://www.teamplaycup.se/group/XXXX-varierer- bruk Google el.

Sted: Fredrikstad (Kongstenhallen) Tid: aug/sept

Påmelding: ca des v feb

Overnatting ikke nødvendig –de fløeste velger det

Trenger ikke fri fra skole (fred. – søn)

Plankecup

Arrangør: Slevik

Link: http://www.teamplaycup.se/group/XXXX-varierer- bruk Google el.

Sted: Fredrikstad (Kongstenhallen) Tid: aug/sept

Påmelding: på våren

Overnatting nødvendig

Trenger ikke fra fra skole (fred. – søn)

Kiwi Tigers Cup

Arrangør: NOR92

Link: http://tigerscup.nor92.com/

Sted: Nedre Eiker (Solbergshallen/Mjøndalshallen) Tid: ca mars

Påmelding: på høsten

Overnatting ikke nødvendig

Trenger ikke fra fra skole (fred. – søn)

Populære innebandy camps og ekstra treninger

Star Camps –Gøteborg

Arrangør: Pixbo IBK, Sverige

Link: http://www.starcamp.se

Sted: Gøteborg Tid: ca juni /juli

Påmelding: tidlig på våren

Overnatting nødvendig ( ca 1 uke)

Trenger ikke nødvendigvis fri fra skole (flere uker å velge mellom)

BandyKidz – Oslo (10 – 14 årsklasser)

Arrangør: Oslo innebandy

Link: http://osloinnebandy.no/?p=1566

Sted: Bjølsenhallen Tid: begynnelsen av august

Påmelding : våren

EliteCamp –Oslo

Arrangør: Oslo innebandy

Sted Bjølsenhallen Tid: begynnelsen av august

Påmelding : våren

Neste kamper

Ingen planlagte kamper

Resultater

  • BVH Verket - BMIL J13
    ? - ?
    29.03.2020, Rykkinnhallen
  • Hakadal 2 - BMIL G10
    ? - ?
    28.03.2020, Skøyenhallen
  • BMIL G11 - Ull/Kisa
    ? - ?
    21.03.2020, Skøyenhallen
  • Ellingsrud - BMIL J10
    ? - ?
    21.03.2020, Lihallen
  • Drøbak/Frogn - BMIL H2
    ? - ?
    21.03.2020, Frogn VGS Arena
  • BMIL D1 - Fjellkameraterne
    ? - ?
    14.03.2020, Skøyenhallen
  • Bækkelaget - BMIL G17
    0 - 6
    10.03.2020, Ekeberg skole
  • BMIL D2 - Sagene 2
    2 - 8
    09.03.2020, Skøyenhallen
  • BMIL H3 - Fet
    6 - 7
    08.03.2020, Skøyenhallen
  • BMIL HV - BVH Verket
    2 - 3
    08.03.2020, Skøyenhallen
  • BMIL H1 - Asker
    7 - 8
    08.03.2020, Skøyenhallen
  • BMIL G12 - Nittedal 2
    5 - 6
    08.03.2020, Skøyenhallen
  • Sarpsborg - BMIL J17
    3 - 4
    07.03.2020, Skjeberghallen B
  • Sveiva 4 - BMIL H4
    4 - 13
    23.02.2020, Rommenhallen
  • Asker - BMIL G15
    6 - 5
    12.02.2020, Heggedalshallen
  • BMIL G16 - Bækkelaget
    8 - 3
    08.02.2020, Skøyenhallen
  • BMIL OG - Strømmen
    4 - 2
    02.02.2020, Rommenhallen
  • BMIL G13 - NOR 92 G13
    4 - 3
    01.02.2020, Skøyenhallen

Innlogging




Glemt brukernavn/passord?