//
Terminliste

Terminliste

# Kampnr Dato Tidspunkt Sted Hjemmelag Bortelag Resultat
1 31102021 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
QR
Holmlia BMIL Gutter 10 Detaljer
2 31102028 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Gjerdrumshallen
QR
Brådalsgutua 10, 2022 Gjerdrum
Asker Fleridrettslag BMIL Gutter 10 Detaljer
3 31102056 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 10 Asker Fleridrettslag Detaljer
4 31102049 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
QR
BMIL Gutter 10 Holmlia Detaljer
5 31111040 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
NOR 92 G11 BMIL Gutter 11 Detaljer
6 31122043 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 12 Ski Detaljer
7 31122050 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 12 Gjelleråsen 2 Detaljer
8 31122056 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Frogn VGS Arena
QR
Holtbråtveien 51, 1449 Drøbak
Drøbak/Frogn BMIL Gutter 12 Detaljer
9 31131057 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 13 Gjelleråsen Detaljer
10 31131072 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 13 Asker Detaljer
11 31152054 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 15 Bækkelaget 2 Detaljer
12 3210006 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Rotneshallen
QR
Stasjonsveien 7, 1482 Nittedal
Østensjø/Dverg BMIL Jenter 10 Detaljer
13 3213008 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Veitvet idrettshall
QR
Veitvet idrettshall, Veitvetveien 29, 0596 Oslo
Veitvet BMIL Jenter 13 Detaljer
14 3213009 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Jenter 13 Strømmen Detaljer
15 3213015 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Rotneshallen
QR
Stasjonsveien 7, 1482 Nittedal
Nittedal BMIL Jenter 13 Detaljer
16 3210045 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Rotneshallen
QR
Stasjonsveien 7, 1482 Nittedal
Ellingsrud BMIL Jenter 10 Detaljer
17 3210018 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
QR
BMIL Jenter 10 Østensjø/Dverg Detaljer
18 3210033 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Ellingsrudhallen A
QR
Ellingsrudhallen, Karolinerveien 5, 1061 Oslo
Østensjø/Dverg BMIL Jenter 10 Detaljer
19 3210038 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Ellingsrudhallen A
QR
Ellingsrudhallen, Karolinerveien 5, 1061 Oslo
BMIL Jenter 10 Tunet J10 Detaljer
20 3210041 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Ellingsrudhallen A
QR
Ellingsrudhallen, Karolinerveien 5, 1061 Oslo
Nittedal BMIL Jenter 10 Detaljer
21 31102072 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
QR
BMIL Gutter 10 Asker Fleridrettslag Detaljer
22 31102064 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
QR
Gjerdrum BMIL Gutter 10 Detaljer
23 31111045 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
QR
Asker BMIL Gutter 11 Detaljer
24 31111039 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 11 Gjelleråsen Detaljer
25 3142085 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Nesøya Idrettshall
QR
Rosenkrantz vei 40, 1397 Nesøya
Nesøya BMIL Herrer Veteran Detaljer
26 31102061 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
Tunet G10-2 BMIL Gutter 10 Detaljer
27 31111058 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
GIF 2 BMIL Gutter 11 Detaljer
28 31161045 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:30
Rommenhallen
QR
Rommenhallen, Karen Platous vei 31, 0988 Oslo
Sveiva BMIL Gutter 16 Detaljer
29 31172006 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:30
Holmlia idrettshall
QR
Holmliahallen, Nordåsveien 3, 1251 Oslo
Holmlia BMIL Gutter 17 Detaljer
30 31172011 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:30
Ekeberg skole
QR
Ekeberg skole flerbrukshall, Stamhusveien 83, 1181 Oslo
Bækkelaget BMIL Gutter 17 Detaljer
31 31172023 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:30
Bøler idrettshall
QR
Bøler skole, Utmarkveien 4, 0689 Oslo
Østensjø/Dverg BMIL Gutter 17 Detaljer
32 31172045 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 17 Vålerenga Detaljer
33 312052050 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 4 Ski 2 Detaljer
34 312052056 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:30
Rykkinnhallen
QR
Leirdueveien 73, 1349 Rykkinn
BVH Verket 2 BMIL Herrer 4 Detaljer
35 32171045 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Jenter 17 Gjelleråsen Detaljer
36 32201056 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:30
Haugerudhallen
QR
Haugerudhallen, Tvetenveien 181, 0673 Oslo
Haugerud D1 BMIL Damer 2 Detaljer
37 312043042 Ma. 1. jan. 1 00:00 - 01:30
Ellingsrudhallen A
QR
Ellingsrudhallen, Karolinerveien 5, 1061 Oslo
Ellingsrud 2 BMIL Herrer 3 Detaljer
38 31131001 Lø. 14. sep. 2019 10:30 - 11:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 13 Vålerenga G13 4 - 3
39 31161001 Lø. 14. sep. 2019 11:45 - 13:15
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 16 Sveiva 2 7 - 5
40 31172001 Lø. 14. sep. 2019 13:15 - 14:45
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 17 Tunet 2 1 - 18
41 1332201003 Lø. 14. sep. 2019 16:00 - 18:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Damer 1 Sarpsborg 7 - 2
42 312052001 Lø. 21. sep. 2019 12:00 - 13:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 4 Sagene 3 6 - 2
43 32171006 Lø. 21. sep. 2019 12:30 - 14:00
Høyenhallen
QR
Høyenhallen, Traktorveien 15, 0678 Oslo
Tunet BMIL Jenter 17 14 - 0
44 312032001 Lø. 21. sep. 2019 13:30 - 15:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 2 Korsvoll 3 - 10
45 1332201008 Lø. 21. sep. 2019 14:00 - 16:30
Rommenhallen
QR
Rommenhallen, Karen Platous vei 31, 0988 Oslo
Sveiva BMIL Damer 1 5 - 6
46 31122001 Lø. 21. sep. 2019 14:30 - 15:30
Ekeberg innebandy A
QR
Ekeberg idrettshall, Ekebergveien 101, 1178 Oslo
Bækkelaget BMIL Gutter 12 1 - 13
47 1331202002 Lø. 21. sep. 2019 16:00 - 18:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 1 Grei 9 - 2
48 31131007 Sø. 22. sep. 2019 11:30 - 12:30
Jessheim is og flerbrukshall - Innebandy C
QR
Markavegen 9, 2069 Jessheim
Ull/Kisa BMIL Gutter 13 2 - 3
49 32201008 Sø. 22. sep. 2019 14:00 - 15:30
Øreåsenhallen
QR
Øreåsenveien 9, 1528 Moss
Øreåsen BMIL Damer 2 4 - 14
50 312052008 Sø. 22. sep. 2019 15:00 - 16:30
Domus Athletica
QR
Athletica Domus, Trimveien 4, 0372 Oslo
OSI 3 BMIL Herrer 4 2 - 7
51 1332201010 On. 25. sep. 2019 19:00 - 21:30
Apalløkka 1
QR
Apalløkka idrettshall, Tjernveien 10, 0957 Oslo
Grei BMIL Damer 1 6 - 3
52 1331202006 To. 26. sep. 2019 19:45 - 22:15
Øreåsenhallen
QR
Øreåsenveien 9, 1528 Moss
Øreåsen BMIL Herrer 1 7 - 14
53 1332201013 Lø. 5. okt. 2019 16:00 - 18:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Damer 1 Tunet 1 - 2
54 312032008 Sø. 6. okt. 2019 18:30 - 20:00
Teglverket idrettshall
QR
Teglverket idrettshall, Grenseveien 60, 0579 Oslo
Vålerenga H3 BMIL Herrer 2 3 - 0
55 3142001 Ti. 8. okt. 2019 21:00 - 22:00
Kringsjåhallen
QR
Kringsjåhallen, Sognsveien 210c, 0860 Oslo
Akerselva BMIL Herrer Veteran 8 - 0
56 1332201019 On. 9. okt. 2019 19:30 - 22:00
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
Sagene BMIL Damer 1 4 - 5
57 31161014 Lø. 12. okt. 2019 09:30 - 11:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 16 Asker 6 - 5
58 31172008 Lø. 12. okt. 2019 11:00 - 12:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 17 Østensjø 5 - 3
59 31122008 Lø. 12. okt. 2019 12:30 - 13:30
Haugerudhallen
QR
Haugerudhallen, Tvetenveien 181, 0673 Oslo
Østensjø BMIL Gutter 12 5 - 5
60 32171008 Lø. 12. okt. 2019 12:30 - 14:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Jenter 17 Sveiva 1 - 3
61 3142008 Lø. 12. okt. 2019 14:00 - 15:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer Veteran Nes 1 - 2
62 1331202011 Lø. 12. okt. 2019 16:00 - 18:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 1 Ajer 5 - 2
63 312043006 Sø. 13. okt. 2019 17:00 - 18:30
Ekeberg skole
QR
Ekeberg skole flerbrukshall, Stamhusveien 83, 1181 Oslo
Bækkelaget 2 BMIL Herrer 3 10 - 10
64 1332201023 On. 16. okt. 2019 20:00 - 22:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Damer 1 Gjelleråsen 4 - 1
65 31131010 Lø. 19. okt. 2019 09:30 - 10:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 13 Tunet G13 1 1 - 10
66 31102001 Lø. 19. okt. 2019 09:30 - 10:30
Ellingsrudhallen A
QR
Ellingsrudhallen, Karolinerveien 5, 1061 Oslo
BMIL Gutter 10 Nes G10 Detaljer
67 31102002 Lø. 19. okt. 2019 10:15 - 11:15
Ellingsrudhallen A
QR
Ellingsrudhallen, Karolinerveien 5, 1061 Oslo
BMIL Gutter 10 Nittedal 2 Detaljer
68 31152015 Lø. 19. okt. 2019 10:30 - 11:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 15 Ull/Kisa 6 - 10
69 31111003 Lø. 19. okt. 2019 11:00 - 12:00
Lihallen
QR
Birkelundveien 68 A, 1481 Hagan
BMIL Gutter 11 Tunet Detaljer
70 31111002 Lø. 19. okt. 2019 12:00 - 13:00
Rotneshallen
QR
Stasjonsveien 7, 1482 Nittedal
BMIL Gutter 11 Ull/Kisa Detaljer
71 312032010 Lø. 19. okt. 2019 12:00 - 13:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 2 Ski 5 - 2
72 31102007 Lø. 19. okt. 2019 12:30 - 13:30
Ellingsrudhallen A
QR
Ellingsrudhallen, Karolinerveien 5, 1061 Oslo
Lørenskog BMIL Gutter 10 Detaljer
73 31111006 Lø. 19. okt. 2019 13:15 - 14:15
Lihallen
QR
Birkelundveien 68 A, 1481 Hagan
Nittedal BMIL Gutter 11 Detaljer
74 31111005 Lø. 19. okt. 2019 13:30 - 14:30
Rotneshallen
QR
Stasjonsveien 7, 1482 Nittedal
Tunet BMIL Gutter 11 Detaljer
75 312043007 Lø. 19. okt. 2019 13:30 - 15:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 3 Strømmen 2 8 - 7
76 312052010 Lø. 19. okt. 2019 15:00 - 16:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 4 Vålerenga H4 5 - 4
77 31161012 Lø. 19. okt. 2019 16:30 - 18:00
Gjerdrumshallen
QR
Brådalsgutua 10, 2022 Gjerdrum
Gjerdrum BMIL Gutter 16 8 - 3
78 32201019 Lø. 19. okt. 2019 16:30 - 18:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Damer 2 Sarpsborg 2 3 - 6
79 31122058 Sø. 20. okt. 2019 11:00 - 12:00
Rotneshallen
QR
Stasjonsveien 7, 1482 Nittedal
Nittedal 2 BMIL Gutter 12 7 - 3
80 3233010 Sø. 20. okt. 2019 12:45 - 13:45
Høyenhallen
QR
Høyenhallen, Traktorveien 15, 0678 Oslo
Østensjø BMIL Old Girls 1 - 2
81 3233033 Sø. 20. okt. 2019 14:15 - 15:15
Høyenhallen
QR
Høyenhallen, Traktorveien 15, 0678 Oslo
BMIL Old Girls Nesøya 4 - 2
82 31131014 To. 24. okt. 2019 18:45 - 19:45
Solberghallen
QR
Gamle Riksvei 100, 3057 Solbergelva
NOR 92 G13 BMIL Gutter 13 5 - 5
83 32171011 Lø. 26. okt. 2019 09:30 - 11:00
Skjeberghallen A
QR
Rådhusveien 13, 1743 Klavestadhaugen
Sarpsborg BMIL Jenter 17 8 - 3
84 31122010 Lø. 26. okt. 2019 11:30 - 12:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 12 Vålerenga G12 3 - 21
85 3142015 Lø. 26. okt. 2019 11:30 - 12:30
Haugerudhallen
QR
Haugerudhallen, Tvetenveien 181, 0673 Oslo
Østensjø/Dverg BMIL Herrer Veteran 2 - 1
86 31161023 Lø. 26. okt. 2019 11:30 - 13:00
Kringsjåhallen
QR
Kringsjåhallen, Sognsveien 210c, 0860 Oslo
Akerselva BMIL Gutter 16 10 - 4
87 1332201027 Lø. 26. okt. 2019 16:00 - 18:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Damer 1 Fjellkameraterne 8 - 1
88 31152022 Sø. 27. okt. 2019 16:30 - 17:30
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
Tunet G15 2 BMIL Gutter 15 18 - 3
89 32201015 Sø. 27. okt. 2019 18:00 - 19:30
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
Tunet 2 BMIL Damer 2 4 - 6
90 1331202013 Sø. 27. okt. 2019 18:00 - 20:30
Jessheim is og flerbrukshall - Innebandy B
QR
Markavegen 9, 2069 Jessheim
Ull/Kisa BMIL Herrer 1 8 - 1
91 312032015 Ma. 28. okt. 2019 21:30 - 23:00
Nordbyen Flerbrukshall
QR
Haavard Martinsens vei 30, 0978 Oslo
HSIL BMIL Herrer 2 6 - 2
92 3213018 Lø. 2. nov. 2019 11:30 - 12:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Jenter 13 Østensjø/Dverg Detaljer
93 1332201031 Lø. 2. nov. 2019 12:00 - 14:30
Skjeberghallen A
QR
Rådhusveien 13, 1743 Klavestadhaugen
Sarpsborg BMIL Damer 1 4 - 2
94 31152002 Lø. 2. nov. 2019 13:30 - 14:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 15 Nes G15 16 - 5
95 312052015 Lø. 2. nov. 2019 15:30 - 17:00
Veitvet idrettshall
QR
Veitvet idrettshall, Veitvetveien 29, 0596 Oslo
Veitvet BMIL Herrer 4 4 - 2
96 1331202020 Lø. 2. nov. 2019 16:00 - 18:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 1 Lyn 1 - 8
97 3210001 Sø. 3. nov. 2019 10:30 - 11:30
Rotneshallen
QR
Stasjonsveien 7, 1482 Nittedal
BMIL Jenter 10 Sagene Detaljer
98 3210051 Sø. 3. nov. 2019 12:15 - 13:15
Rotneshallen
QR
Stasjonsveien 7, 1482 Nittedal
Tunet J10 BMIL Jenter 10 Detaljer
99 312043011 Sø. 3. nov. 2019 13:30 - 15:00
Bøler idrettshall
QR
Bøler skole, Utmarkveien 4, 0689 Oslo
Østensjø 2 BMIL Herrer 3 5 - 3
100 32201001 Ma. 4. nov. 2019 19:20 - 20:50
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Damer 2 Østensjø 5 - 9
101 31102010 Lø. 9. nov. 2019 10:15 - 11:15
Kjennhallen
QR
Hasselveien 4, 1470 Lørenskog
BMIL Gutter 10 Lørenskog Detaljer
102 32171015 Lø. 9. nov. 2019 10:30 - 12:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Jenter 17 Gjelleråsen 1 - 4
103 31152028 Lø. 9. nov. 2019 12:00 - 13:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 15 Strømmen 2 - 5
104 3213022 Lø. 9. nov. 2019 12:00 - 13:00
Høyenhallen
QR
Høyenhallen, Traktorveien 15, 0678 Oslo
Tunet BMIL Jenter 13 Detaljer
105 31161027 Lø. 9. nov. 2019 13:30 - 15:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 16 Østensjø 2 - 3
106 31102011 Lø. 9. nov. 2019 14:00 - 15:00
Kjennhallen
QR
Hasselveien 4, 1470 Lørenskog
BMIL Gutter 10 Tunet G10-2 Detaljer
107 31102014 Lø. 9. nov. 2019 15:00 - 16:00
Kjennhallen
QR
Hasselveien 4, 1470 Lørenskog
Ellingsrud BMIL Gutter 10 Detaljer
108 31172015 Lø. 9. nov. 2019 15:00 - 16:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 17 Vålerenga 11 - 5
109 312043014 Lø. 9. nov. 2019 16:30 - 18:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 3 Parkveien 12 - 6
110 31131021 Sø. 10. nov. 2019 10:30 - 11:30
Rotneshallen
QR
Stasjonsveien 7, 1482 Nittedal
Gjelleråsen BMIL Gutter 13 5 - 2
111 31111010 Sø. 10. nov. 2019 12:00 - 13:00
Høyenhallen
QR
Høyenhallen, Traktorveien 15, 0678 Oslo
NOR 92 G11 BMIL Gutter 11 Detaljer
112 31111012 Sø. 10. nov. 2019 12:45 - 13:45
Høyenhallen
QR
Høyenhallen, Traktorveien 15, 0678 Oslo
BMIL Gutter 11 Gjelleråsen Detaljer
113 31111013 Sø. 10. nov. 2019 13:30 - 14:30
Høyenhallen
QR
Høyenhallen, Traktorveien 15, 0678 Oslo
NOR 92 G11 BMIL Gutter 11 Detaljer
114 31111009 Sø. 10. nov. 2019 13:30 - 14:30
Høyenhallen
QR
Høyenhallen, Traktorveien 15, 0678 Oslo
BMIL Gutter 11 Gjelleråsen Detaljer
115 1332201036 Lø. 16. nov. 2019 14:00 - 16:30
Rommenhallen
QR
Rommenhallen, Karen Platous vei 31, 0988 Oslo
Sveiva BMIL Damer 1 6 - 5
116 312052019 Sø. 17. nov. 2019 15:30 - 17:00
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
BMIL Herrer 4 Sveiva 4 8 - 1
117 3142029 Sø. 17. nov. 2019 17:30 - 18:30
Rotneshallen
QR
Stasjonsveien 7, 1482 Nittedal
Nittedal BMIL Herrer Veteran 7 - 4
118 32201010 Sø. 17. nov. 2019 18:00 - 19:30
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
BMIL Damer 2 Vålerenga D1 7 - 0
119 3210007 Lø. 23. nov. 2019 09:30 - 10:30
Ellingsrudhallen A
QR
Ellingsrudhallen, Karolinerveien 5, 1061 Oslo
BMIL Jenter 10 Østensjø/Dverg Detaljer
120 31122019 Lø. 23. nov. 2019 10:00 - 11:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 12 Holmlia 7 - 13
121 3233011 Lø. 23. nov. 2019 10:00 - 11:00
Slorahallen 1
QR
Fjellhammerveien 19, 2010 Strømmen
BMIL Old Girls Tunet 3 - 0
122 3210008 Lø. 23. nov. 2019 10:00 - 11:00
Ellingsrudhallen A
QR
Ellingsrudhallen, Karolinerveien 5, 1061 Oslo
Tunet J10 BMIL Jenter 10 Detaljer
123 3213027 Lø. 23. nov. 2019 11:00 - 12:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Jenter 13 Sarpsborg Detaljer
124 32171018 Lø. 23. nov. 2019 11:30 - 13:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Jenter 17 Tunet 2 - 6
125 3233019 Lø. 23. nov. 2019 11:45 - 12:45
Slorahallen 1
QR
Fjellhammerveien 19, 2010 Strømmen
Sveiva BMIL Old Girls 0 - 7
126 3210011 Lø. 23. nov. 2019 12:15 - 13:15
Ellingsrudhallen A
QR
Ellingsrudhallen, Karolinerveien 5, 1061 Oslo
Nittedal BMIL Jenter 10 Detaljer
127 1331202028 Lø. 23. nov. 2019 14:00 - 16:30
Bækkelagshallen
QR
Bækkelagshallen AS, Ekebergveien 126, 1178 Oslo
Bækkelaget BMIL Herrer 1 8 - 4
128 31161034 Lø. 23. nov. 2019 14:30 - 16:00
Øreåsenhallen
QR
Øreåsenveien 9, 1528 Moss
Øreåsen BMIL Gutter 16 19 - 0
129 31152033 Lø. 23. nov. 2019 15:00 - 16:00
Gjerdrumshallen
QR
Brådalsgutua 10, 2022 Gjerdrum
Gjerdrum BMIL Gutter 15 7 - 2
130 1332201038 Lø. 23. nov. 2019 16:00 - 18:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Damer 1 Grei 1 - 2
131 312052022 Fr. 29. nov. 2019 20:15 - 21:45
Ski Alliansehall B
QR
Idrettsveien 35, 1400 Ski
Ski 2 BMIL Herrer 4 4 - 8
132 31111017 Lø. 30. nov. 2019 11:00 - 12:00
Heggedalshallen
QR
Heggedalsbakken 9, 1380 Heggedal
BMIL Gutter 11 Tunet Detaljer
133 32171019 Lø. 30. nov. 2019 12:00 - 13:30
Jessheimhallen
QR
Markavegen 9, 2069 Jessheim
Ull/Kisa BMIL Jenter 17 6 - 4
134 31172019 Lø. 30. nov. 2019 13:00 - 14:30
Høyenhallen
QR
Høyenhallen, Traktorveien 15, 0678 Oslo
Tunet 2 BMIL Gutter 17 13 - 2
135 31111015 Lø. 30. nov. 2019 13:30 - 14:30
Heggedalshallen
QR
Heggedalsbakken 9, 1380 Heggedal
Asker BMIL Gutter 11 Detaljer
136 312043016 Lø. 30. nov. 2019 13:30 - 15:00
Fethallen
QR
Øyaveien 15, 1900 Fetsund
Fet BMIL Herrer 3 4 - 6
137 3142036 Lø. 30. nov. 2019 14:00 - 15:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer Veteran Fjerdingby 0 - 1
138 32201022 Lø. 30. nov. 2019 16:00 - 17:30
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
Sagene 2 BMIL Damer 2 3 - 7
139 1331202029 Lø. 30. nov. 2019 16:00 - 18:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 1 Lillestrøm 6 - 5
140 31102057 Sø. 1. des. 2019 11:15 - 12:15
Rotneshallen
QR
Stasjonsveien 7, 1482 Nittedal
BMIL Gutter 10 Lørenskog Detaljer
141 31102019 Sø. 1. des. 2019 12:00 - 13:00
Hakadalshallen
QR
Sloraveien 7, 1482 Nittedal
BMIL Gutter 10 Hakadal 2 Detaljer
142 31102020 Sø. 1. des. 2019 13:45 - 14:45
Rotneshallen
QR
Stasjonsveien 7, 1482 Nittedal
BMIL Gutter 10 Gjerdrum Detaljer
143 312032022 Sø. 1. des. 2019 15:00 - 16:30
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
Frelsesarmeen BMIL Herrer 2 7 - 4
144 31122022 Sø. 1. des. 2019 17:00 - 18:00
Rotneshallen
QR
Stasjonsveien 7, 1482 Nittedal
Gjelleråsen 2 BMIL Gutter 12 17 - 2
145 31122015 Fr. 6. des. 2019 19:00 - 20:00
Ski Alliansehall B
QR
Idrettsveien 35, 1400 Ski
Ski BMIL Gutter 12 6 - 5
146 31172018 Fr. 6. des. 2019 20:15 - 21:45
Ullern videregående skole
QR
Ullern videregående skole, Ullernchausséen 66, 0379 Oslo
BMIL Gutter 17 Holmlia 16 - 4
147 3142022 Lø. 7. des. 2019 12:30 - 13:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer Veteran Grei 3 - 1
148 31152041 Lø. 7. des. 2019 13:30 - 14:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 15 Fjerdingby 9 - 3
149 1331202035 Sø. 8. des. 2019 13:00 - 15:30
Heggedalshallen
QR
Heggedalsbakken 9, 1380 Heggedal
Asker BMIL Herrer 1 8 - 6
150 32171001 Ma. 9. des. 2019 19:20 - 20:50
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Jenter 17 Ull/Kisa 4 - 5
151 3213036 Lø. 14. des. 2019 09:00 - 10:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Jenter 13 BVH Verket Detaljer
152 31131036 Lø. 14. des. 2019 10:00 - 11:00
Heggedalshallen
QR
Heggedalsbakken 9, 1380 Heggedal
Asker BMIL Gutter 13 5 - 1
153 312052028 Lø. 14. des. 2019 10:00 - 11:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 4 BVH Verket 2 8 - 4
154 3210014 Lø. 14. des. 2019 10:15 - 11:15
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
BMIL Jenter 10 Nittedal Detaljer
155 3210015 Lø. 14. des. 2019 10:45 - 11:45
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
BMIL Jenter 10 Ellingsrud Detaljer
156 31122028 Lø. 14. des. 2019 11:30 - 12:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 12 Drøbak/Frogn 4 - 12
157 3210016 Lø. 14. des. 2019 11:45 - 12:45
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
Gjelleråsen BMIL Jenter 10 Detaljer
158 32171023 Lø. 14. des. 2019 12:00 - 13:30
Rommenhallen
QR
Rommenhallen, Karen Platous vei 31, 0988 Oslo
Sveiva BMIL Jenter 17 7 - 1
159 3233028 Lø. 14. des. 2019 12:30 - 13:30
Landøya Ungdomsskole
QR
Nittedal BMIL Old Girls 1 - 4
160 3210046 Lø. 14. des. 2019 13:00 - 14:00
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
BMIL Jenter 10 Nittedal Detaljer
161 312043021 Lø. 14. des. 2019 13:00 - 14:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 3 Ellingsrud 2 6 - 4
162 32201028 Lø. 14. des. 2019 14:30 - 16:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Damer 2 Haugerud D1 9 - 1
163 312032028 Lø. 14. des. 2019 14:30 - 16:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 2 Drøbak/Frogn Detaljer
164 3142043 Sø. 15. des. 2019 15:30 - 16:30
Teglverket idrettshall
QR
Teglverket idrettshall, Grenseveien 60, 0579 Oslo
Vålerenga Veteran BMIL Herrer Veteran 9 - 1
165 1332201041 On. 18. des. 2019 19:00 - 21:30
Høyenhallen
QR
Høyenhallen, Traktorveien 15, 0678 Oslo
Tunet BMIL Damer 1 8 - 1
166 1331202038 On. 18. des. 2019 20:00 - 22:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 1 Øreåsen 13 - 3
167 31122032 Lø. 4. jan. 2020 09:00 - 10:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 12 Østensjø 3 - 2
168 31131039 Lø. 4. jan. 2020 10:00 - 11:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 13 Ull/Kisa 3 - 2
169 3213040 Lø. 4. jan. 2020 11:00 - 12:00
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
BMIL Jenter 13 Veitvet Detaljer
170 3142050 Lø. 4. jan. 2020 11:00 - 12:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer Veteran Fet 11 - 0
171 31172026 Lø. 4. jan. 2020 12:00 - 13:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 17 Bækkelaget 8 - 5
172 31102031 Lø. 4. jan. 2020 12:30 - 13:30
Gjerdrumshallen
QR
Brådalsgutua 10, 2022 Gjerdrum
BMIL Gutter 10 Lørenskog Detaljer
173 312032032 Lø. 4. jan. 2020 13:30 - 15:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 2 Vålerenga H3 7 - 4
174 31102062 Lø. 4. jan. 2020 14:15 - 15:15
Gjerdrumshallen
QR
Brådalsgutua 10, 2022 Gjerdrum
Nittedal 2 BMIL Gutter 10 Detaljer
175 31152044 Lø. 4. jan. 2020 15:00 - 16:00
Bakkeløkka flerbrukshall
QR
Bakkeløkka flerbrukshall, Skogåsveien 26, 1454 Fagerstrand
Fagerstrand BMIL Gutter 15 9 - 9
176 1332201047 Lø. 4. jan. 2020 16:00 - 18:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Damer 1 Sagene 6 - 0
177 3210019 Sø. 5. jan. 2020 10:30 - 11:30
Bøler idrettshall
QR
Bøler skole, Utmarkveien 4, 0689 Oslo
Sagene BMIL Jenter 10 Detaljer
178 3210021 Sø. 5. jan. 2020 12:00 - 13:00
Bøler idrettshall
QR
Bøler skole, Utmarkveien 4, 0689 Oslo
BMIL Jenter 10 Ellingsrud Detaljer
179 3210023 Sø. 5. jan. 2020 12:45 - 13:45
Bøler idrettshall
QR
Bøler skole, Utmarkveien 4, 0689 Oslo
Tunet J10 BMIL Jenter 10 Detaljer
180 3210024 Sø. 5. jan. 2020 14:15 - 15:15
Bøler idrettshall
QR
Bøler skole, Utmarkveien 4, 0689 Oslo
BMIL Jenter 10 Sagene Detaljer
181 32201032 Sø. 5. jan. 2020 18:00 - 19:30
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
BMIL Damer 2 Øreåsen 27 - 2
182 312052033 Lø. 11. jan. 2020 11:00 - 12:30
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
Sagene 3 BMIL Herrer 4 7 - 7
183 31111027 Lø. 11. jan. 2020 11:30 - 12:30
Heggedalshallen
QR
Heggedalsbakken 9, 1380 Heggedal
Ull/Kisa BMIL Gutter 11 Detaljer
184 31122033 Lø. 11. jan. 2020 11:30 - 12:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 12 Bækkelaget 4 - 4
185 312043024 Lø. 11. jan. 2020 12:30 - 14:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 3 Bækkelaget 2 5 - 9
186 1331202042 Lø. 11. jan. 2020 13:00 - 15:30
Apalløkka 1
QR
Apalløkka idrettshall, Tjernveien 10, 0957 Oslo
Grei BMIL Herrer 1 0 - 9
187 1332201051 Lø. 11. jan. 2020 13:30 - 16:00
Lihallen
QR
Birkelundveien 68 A, 1481 Hagan
Gjelleråsen BMIL Damer 1 0 - 11
188 31111020 Lø. 11. jan. 2020 14:00 - 15:00
Heggedalshallen
QR
Heggedalsbakken 9, 1380 Heggedal
Ull/Kisa BMIL Gutter 11 Detaljer
189 31111024 Lø. 11. jan. 2020 15:00 - 16:00
Heggedalshallen
QR
Heggedalsbakken 9, 1380 Heggedal
Gjelleråsen BMIL Gutter 11 Detaljer
190 31131041 Sø. 12. jan. 2020 12:00 - 13:00
Teglverket idrettshall
QR
Teglverket idrettshall, Grenseveien 60, 0579 Oslo
Vålerenga G13 BMIL Gutter 13 4 - 4
191 32201033 Sø. 12. jan. 2020 13:00 - 14:30
Bøler idrettshall
QR
Bøler skole, Utmarkveien 4, 0689 Oslo
Østensjø BMIL Damer 2 6 - 0
192 31172030 Sø. 12. jan. 2020 14:30 - 16:00
Teglverket idrettshall
QR
Teglverket idrettshall, Grenseveien 60, 0579 Oslo
Vålerenga BMIL Gutter 17 7 - 12
193 32171030 Sø. 12. jan. 2020 17:00 - 18:30
Rotneshallen
QR
Stasjonsveien 7, 1482 Nittedal
Gjelleråsen BMIL Jenter 17 5 - 1
194 1331202047 Ma. 13. jan. 2020 19:45 - 22:15
Hedmarkshallen
QR
Hedmarktoppen, 2305 Hamar
Ajer BMIL Herrer 1 7 - 5
195 3233037 Lø. 18. jan. 2020 09:30 - 10:30
Ellingsrudhallen A
QR
Ellingsrudhallen, Karolinerveien 5, 1061 Oslo
Hakadal BMIL Old Girls 1 - 2
196 3233046 Lø. 18. jan. 2020 11:00 - 12:00
Ellingsrudhallen A
QR
Ellingsrudhallen, Karolinerveien 5, 1061 Oslo
Fet BMIL Old Girls 3 - 7
197 312052032 Lø. 18. jan. 2020 13:30 - 15:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 4 OSI 3 6 - 2
198 312043044 Lø. 18. jan. 2020 13:30 - 15:00
Lihallen
QR
Birkelundveien 68 A, 1481 Hagan
Gjelleråsen 3 BMIL Herrer 3 2 - 4
199 31161053 Lø. 18. jan. 2020 15:00 - 16:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 16 Grei 2 - 6
200 3213045 Sø. 19. jan. 2020 10:30 - 11:30
Slorahallen 1
QR
Fjellhammerveien 19, 2010 Strømmen
Strømmen BMIL Jenter 13 Detaljer
201 312032033 Sø. 19. jan. 2020 18:30 - 20:00
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
Korsvoll BMIL Herrer 2 4 - 7
202 1332201059 Ma. 20. jan. 2020 20:00 - 22:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Damer 1 Sarpsborg 13 - 4
203 1331202049 On. 22. jan. 2020 20:00 - 22:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 1 Ull/Kisa 3 - 5
204 31172033 Lø. 25. jan. 2020 15:00 - 16:30
Holmlia idrettshall
QR
Holmliahallen, Nordåsveien 3, 1251 Oslo
Holmlia BMIL Gutter 17 1 - 10
205 312043032 Lø. 25. jan. 2020 15:00 - 16:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 3 Østensjø 2 4 - 8
206 312052043 Lø. 25. jan. 2020 16:30 - 18:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 4 Veitvet 5 - 4
207 31122038 Sø. 26. jan. 2020 10:30 - 11:30
Teglverket idrettshall
QR
Teglverket idrettshall, Grenseveien 60, 0579 Oslo
Vålerenga G12 BMIL Gutter 12 13 - 4
208 31131046 Sø. 26. jan. 2020 11:30 - 12:30
Teglverket idrettshall
QR
Teglverket idrettshall, Grenseveien 60, 0579 Oslo
Tunet G13 1 BMIL Gutter 13 8 - 2
209 32201038 Sø. 26. jan. 2020 15:00 - 16:30
Teglverket idrettshall
QR
Teglverket idrettshall, Grenseveien 60, 0579 Oslo
Vålerenga D1 BMIL Damer 2 3 - 6
210 31161056 Sø. 26. jan. 2020 16:00 - 17:30
Rotneshallen
QR
Stasjonsveien 7, 1482 Nittedal
Gjelleråsen BMIL Gutter 16 22 - 5
211 312032038 Fr. 31. jan. 2020 19:00 - 20:30
Ski Alliansehall B
QR
Idrettsveien 35, 1400 Ski
Ski BMIL Herrer 2 4 - 5
212 31111025 Lø. 1. feb. 2020 10:00 - 11:00
Solberghallen
QR
Gamle Riksvei 100, 3057 Solbergelva
BMIL Gutter 11 NOR 92 G11 Detaljer
213 3210026 Lø. 1. feb. 2020 10:15 - 11:15
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Jenter 10 Nittedal Detaljer
214 3210028 Lø. 1. feb. 2020 11:45 - 12:45
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
Østensjø/Dverg BMIL Jenter 10 Detaljer
215 3210030 Lø. 1. feb. 2020 11:45 - 12:45
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Jenter 10 Ellingsrud Detaljer
216 31111030 Lø. 1. feb. 2020 12:15 - 13:15
Solberghallen
QR
Gamle Riksvei 100, 3057 Solbergelva
BMIL Gutter 11 Asker Detaljer
217 3213051 Lø. 1. feb. 2020 14:00 - 15:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Jenter 13 Nittedal Detaljer
218 31131050 Lø. 1. feb. 2020 15:00 - 16:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 13 NOR 92 G13 4 - 3
219 32201043 Lø. 1. feb. 2020 16:00 - 17:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Damer 2 Tunet 2 5 - 4
220 3233055 Sø. 2. feb. 2020 10:30 - 11:30
Rommenhallen
QR
Rommenhallen, Karen Platous vei 31, 0988 Oslo
BMIL Old Girls Ellingsrud Detaljer
221 3233044 Sø. 2. feb. 2020 12:00 - 13:00
Rommenhallen
QR
Rommenhallen, Karen Platous vei 31, 0988 Oslo
BMIL Old Girls Grei 9 - 0
222 3142064 Sø. 2. feb. 2020 13:30 - 14:30
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
BMIL Herrer Veteran Bækkelaget 2 - 7
223 3233022 Sø. 2. feb. 2020 15:00 - 16:00
Rommenhallen
QR
Rommenhallen, Karen Platous vei 31, 0988 Oslo
BMIL Old Girls Strømmen 4 - 2
224 32171026 Sø. 2. feb. 2020 15:30 - 17:00
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
BMIL Jenter 17 Sarpsborg 0 - 6
225 1331202064 Ma. 3. feb. 2020 20:00 - 22:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 1 Bækkelaget 6 - 4
226 312043043 Ti. 4. feb. 2020 20:00 - 21:30
Ullern videregående skole
QR
Ullern videregående skole, Ullernchausséen 66, 0379 Oslo
BMIL Herrer 3 Gjelleråsen 3 3 - 8
227 31161066 Lø. 8. feb. 2020 10:00 - 11:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 16 Bækkelaget 8 - 3
228 32171034 Lø. 8. feb. 2020 11:30 - 13:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Jenter 17 Ull/Kisa 4 - 5
229 3213054 Lø. 8. feb. 2020 13:00 - 14:00
Haugerudhallen
QR
Haugerudhallen, Tvetenveien 181, 0673 Oslo
Østensjø/Dverg BMIL Jenter 13 Detaljer
230 31172034 Lø. 8. feb. 2020 13:00 - 14:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 17 Tunet 2 2 - 16
231 1332201064 Lø. 8. feb. 2020 16:00 - 18:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Damer 1 Sveiva 3 - 4
232 312032050 Lø. 8. feb. 2020 16:30 - 18:00
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
BMIL Herrer 2 Frelsesarmeen 7 - 0
233 31102034 Sø. 9. feb. 2020 11:00 - 12:00
Høyenhallen
QR
Høyenhallen, Traktorveien 15, 0678 Oslo
Nittedal 2 BMIL Gutter 10 Detaljer
234 1331202056 Sø. 9. feb. 2020 12:00 - 14:30
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
Lyn BMIL Herrer 1 6 - 7
235 31102036 Sø. 9. feb. 2020 12:45 - 13:45
Høyenhallen
QR
Høyenhallen, Traktorveien 15, 0678 Oslo
Asker Fleridrettslag BMIL Gutter 10 Detaljer
236 31102039 Sø. 9. feb. 2020 13:30 - 14:30
Høyenhallen
QR
Høyenhallen, Traktorveien 15, 0678 Oslo
Tunet G10-2 BMIL Gutter 10 Detaljer
237 312043028 Sø. 9. feb. 2020 15:00 - 16:30
Slorahallen 1
QR
Fjellhammerveien 19, 2010 Strømmen
Strømmen 2 BMIL Herrer 3 13 - 7
238 3142057 Sø. 9. feb. 2020 18:00 - 19:00
Slorahallen 1
QR
Fjellhammerveien 19, 2010 Strømmen
Strømmen BMIL Herrer Veteran 3 - 3
239 312052038 Sø. 9. feb. 2020 18:30 - 20:00
Teglverket idrettshall
QR
Teglverket idrettshall, Grenseveien 60, 0579 Oslo
Vålerenga H4 BMIL Herrer 4 3 - 5
240 32171033 Ma. 10. feb. 2020 18:45 - 20:15
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
Tunet BMIL Jenter 17 1 - 2
241 31152066 On. 12. feb. 2020 18:15 - 19:15
Heggedalshallen
QR
Heggedalsbakken 9, 1380 Heggedal
Asker BMIL Gutter 15 6 - 5
242 312032043 To. 13. feb. 2020 18:00 - 19:30
Ullern videregående skole
QR
Ullern videregående skole, Ullernchausséen 66, 0379 Oslo
BMIL Herrer 2 HSIL 4 - 0
243 1332201066 Lø. 15. feb. 2020 16:00 - 18:30
Apalløkka 1
QR
Apalløkka idrettshall, Tjernveien 10, 0957 Oslo
Grei BMIL Damer 1 3 - 1
244 1332201055 Lø. 22. feb. 2020 13:00 - 15:30
Haukelandshallen 1
QR
St. Olavs vei 50, 5052 Bergen
Fjellkameraterne BMIL Damer 1 3 - 8
245 32201047 Sø. 23. feb. 2020 13:00 - 14:30
Skjeberghallen A
QR
Rådhusveien 13, 1743 Klavestadhaugen
Sarpsborg 2 BMIL Damer 2 7 - 8
246 312052047 Sø. 23. feb. 2020 13:30 - 15:00
Rommenhallen
QR
Rommenhallen, Karen Platous vei 31, 0988 Oslo
Sveiva 4 BMIL Herrer 4 4 - 13
247 1332201069 On. 26. feb. 2020 19:00 - 21:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Damer 1 Tunet 4 - 5
248 1331202065 To. 27. feb. 2020 19:45 - 22:15
Skedsmohallen A
QR
Leiraveien 2, 2000 Lillestrøm
Lillestrøm BMIL Herrer 1 9 - 7
249 31102042 Lø. 29. feb. 2020 09:30 - 10:30
Ellingsrudhallen A
QR
Ellingsrudhallen, Karolinerveien 5, 1061 Oslo
BMIL Gutter 10 Ellingsrud Detaljer
250 31111041 Lø. 29. feb. 2020 09:30 - 10:30
Rotneshallen
QR
Stasjonsveien 7, 1482 Nittedal
BMIL Gutter 11 NOR 92 G11 Detaljer
251 31102041 Lø. 29. feb. 2020 09:30 - 10:30
Neshallen
QR
Kjuushagen 3, 2150 Årnes
Nes G10 BMIL Gutter 10 Detaljer
252 31111032 Lø. 29. feb. 2020 10:15 - 11:15
Rotneshallen
QR
Stasjonsveien 7, 1482 Nittedal
Tunet BMIL Gutter 11 Detaljer
253 31102048 Lø. 29. feb. 2020 11:15 - 12:15
Ellingsrudhallen A
QR
Ellingsrudhallen, Karolinerveien 5, 1061 Oslo
Gjerdrum BMIL Gutter 10 Detaljer
254 31111035 Lø. 29. feb. 2020 12:30 - 13:30
Rotneshallen
QR
Stasjonsveien 7, 1482 Nittedal
BMIL Gutter 11 Ull/Kisa Detaljer
255 3213058 Lø. 29. feb. 2020 12:45 - 13:45
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Jenter 13 Tunet Detaljer
256 31102046 Lø. 29. feb. 2020 13:15 - 14:15
Neshallen
QR
Kjuushagen 3, 2150 Årnes
Lørenskog BMIL Gutter 10 Detaljer
257 31111048 Lø. 29. feb. 2020 14:45 - 15:45
Rotneshallen
QR
Stasjonsveien 7, 1482 Nittedal
BMIL Gutter 11 Asker Detaljer
258 31122047 Lø. 29. feb. 2020 15:00 - 16:00
Holmlia idrettshall
QR
Holmliahallen, Nordåsveien 3, 1251 Oslo
Holmlia BMIL Gutter 12 13 - 10
259 31172038 Lø. 29. feb. 2020 15:00 - 16:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 17 Østensjø 2 - 8
260 1332201075 Lø. 29. feb. 2020 15:00 - 17:30
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
Sagene BMIL Damer 1 7 - 3
261 32171038 Lø. 29. feb. 2020 16:30 - 18:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Jenter 17 Sveiva 2 - 3
262 3142071 Sø. 1. mars 2020 16:00 - 17:00
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
Sagene Veteran BMIL Herrer Veteran 3 - 5
263 3210032 Sø. 1. mars 2020 16:15 - 17:15
Høyenhallen
QR
Høyenhallen, Traktorveien 15, 0678 Oslo
BMIL Jenter 10 Tunet J10 Detaljer
264 3210034 Sø. 1. mars 2020 17:00 - 18:00
Høyenhallen
QR
Høyenhallen, Traktorveien 15, 0678 Oslo
BMIL Jenter 10 Sagene Detaljer
265 312043035 Sø. 1. mars 2020 17:00 - 18:30
Bjølsen matchbane
QR
Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo
Parkveien BMIL Herrer 3 6 - 8
266 3210035 Sø. 1. mars 2020 18:30 - 19:30
Høyenhallen
QR
Høyenhallen, Traktorveien 15, 0678 Oslo
Nittedal BMIL Jenter 10 Detaljer
267 3210049 Sø. 1. mars 2020 18:30 - 19:30
Høyenhallen
QR
Høyenhallen, Traktorveien 15, 0678 Oslo
Ellingsrud BMIL Jenter 10 Detaljer
268 1332201079 Lø. 7. mars 2020 13:00 - 15:30
Lihallen
QR
Birkelundveien 68 A, 1481 Hagan
Gjelleråsen BMIL Damer 1 3 - 10
269 3213063 Lø. 7. mars 2020 13:30 - 14:30
Skjeberghallen B
QR
Rådhusveien 13, 1743 Klavestadhaugen
Sarpsborg BMIL Jenter 13 Detaljer
270 32171041 Lø. 7. mars 2020 15:00 - 16:30
Skjeberghallen B
QR
Rådhusveien 13, 1743 Klavestadhaugen
Sarpsborg BMIL Jenter 17 3 - 4
271 31122057 Sø. 8. mars 2020 10:30 - 11:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 12 Nittedal 2 5 - 6
272 1331202071 Sø. 8. mars 2020 14:00 - 16:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 1 Asker 7 - 8
273 3142078 Sø. 8. mars 2020 16:00 - 17:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer Veteran BVH Verket 2 - 3
274 312043037 Sø. 8. mars 2020 17:00 - 18:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Herrer 3 Fet 6 - 7
275 32201050 Ma. 9. mars 2020 19:00 - 20:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Damer 2 Sagene 2 2 - 8
276 31172041 Ti. 10. mars 2020 20:00 - 21:30
Ekeberg skole
QR
Ekeberg skole flerbrukshall, Stamhusveien 83, 1181 Oslo
Bækkelaget BMIL Gutter 17 0 - 6
277 1332201083 Lø. 14. mars 2020 13:00 - 15:30
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Damer 1 Fjellkameraterne Detaljer
278 3210037 Lø. 21. mars 2020 09:30 - 10:30
Lihallen
QR
Birkelundveien 68 A, 1481 Hagan
BMIL Jenter 10 Gjelleråsen Detaljer
279 312032056 Lø. 21. mars 2020 13:00 - 14:30
Frogn VGS Arena
QR
Holtbråtveien 51, 1449 Drøbak
Drøbak/Frogn BMIL Herrer 2 Detaljer
280 3210042 Lø. 21. mars 2020 13:15 - 14:15
Lihallen
QR
Birkelundveien 68 A, 1481 Hagan
Ellingsrud BMIL Jenter 10 Detaljer
281 31111055 Lø. 21. mars 2020 14:00 - 15:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 11 Ull/Kisa Detaljer
282 31102050 Lø. 28. mars 2020 10:15 - 11:15
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
BMIL Gutter 10 Tunet G10-2 Detaljer
283 31102055 Lø. 28. mars 2020 14:00 - 15:00
Skøyenhallen
QR
Skøyenhallen, Monolitveien 6, 0375 Oslo
Hakadal 2 BMIL Gutter 10 Detaljer
284 3213072 Sø. 29. mars 2020 11:30 - 12:30
Rykkinnhallen
QR
Leirdueveien 73, 1349 Rykkinn
BVH Verket BMIL Jenter 13 Detaljer

Terminliste i andre formater: JSON RSS iCalendar (.ics)

Banedagbok for Skøyenhallen: innebandy | håndball