//
Kontakt oss

Kontakt oss

Postadresse:

Bygdø Monolitten Idrettslag
Postboks 28 Skøyen
0212 Oslo

Daglig leder: Christopher Frigaard, christopher@bmil.no, 92 41 31 31

Besøksadresse:

Bygdø Monolitten Idrettslag
Skøyenhallen
Monolitveien 6
0375 Oslo

Bankkonto

6026.052.6734

Leder i innebandygruppa

Espen Berg
espen.berg@bmil.no
41636339
Styret i innebandygruppa

 

Materialansvarlig

Trine Salvesen
trine.salvesen.75@gmail.com
97542350

Dommeransvarlig

Georg Bugge
gab@aaj.no
45803048
BMILs dommere

Kioskbestillinger

Christopher Frigaard
christopher@bmil.no
92 41 31 31

Webansvarlig

Phuc Ngoc Huynh
phuc77@gmail.com
90 97 08 22

Kontaktpersoner for seniorlagene:

Lag

Navn

Rolle

E-post

Mobil

Damer 1 Robert Henriksen Jensen Hovedtrener moderntalking84@hotmail.com 41 59 15 62
Runa Reitan Lagleder, økonomi runa.reitan@dnvgl.com 92 89 94 75
Hege Westheim Materialforvalter hegewestheim@gmail.com 93 48 35 20
Sigurd I Solem Sponsor sigurd.i.solem@lyberg.no 92 02 79 68
Damer 2 Runa Reitan Oppmann runa.reitan@dnvgl.com 92 89 94 75
Herrer 1 Johnny Wallenius Trener johnny.wallenius@fornebuporten.no  45 26 42 74
Erik Dissen Oppmann erik.dissen@medisin.uio.no 91 82 34 78
Rebekka Bondesen Økonomi rebekka@mmw.no 95 91 91 34
Herrer 2 Rebekka Bondesen Oppmann rebekka@mmw.no 95 91 91 34
Herrer 3 Erik Dissen Oppmann erik.dissen@medisin.uio.no 91 82 34 78
Herrer 4 Svein Eriksen Oppmann svein.eriksen.oslo@gmail.com 40 21 38 65
Old Girls Kristina Hofbauer Oppmann kristina@revolver.no 91 33 78 48

Kontaktpersoner for aldersbestemte guttelag sesongen 2019/2020:

 

Lag

Navn

Rolle

E-post

Mobil

G6 Annike Asté Lagleder annika.morch@gmail.com 99 25 97 00
G7 Mats Olin Lagleder moolin2@online.no
G8 Birgitte Moen Lagleder birgitte.moen@gmail.com 91 80 62 09
G9 Petter Storaas Lagleder pstoraas@yahoo.no 94 84 69 24
G10 Are Stenberg Lagleder are_stenberg@yahoo.com  41 42 01 37
G11 Kristina Hofbauer Lagleder kristina@revolver.no  91 33 78 48
G12 Thomas Huse Lagleder th@bbfo.no  92 48 44 84
G13 Stein Høiem Lagleder stein@impleo.no 95 79 80 39
G14 Kjartan Helleve Lagleder kjartan.helleve@nm.no 94 39 79 98
G15 Huy Pham Lagleder huy.pham@multiconsult.no 90 01 90 25
G16 Aslaug Vassbotn Lagleder aslaugpk@gmail.com 40 88 54 57
G17 Espen Berg Lagleder espen.berg@bmil.no  98 80 50 25

Kontaktpersoner for aldersbestemte jentelag sesongen 2019/2020:

Lag

Navn

Rolle

E-post

Mobil

J6  Annika Asté Lagleder  annika.morch@gmail.com 99 25 97 00
J7/J8  Gjerd Helgerud Lagleder  gjerd.helgerud@gmail.com 92 22 10 47
J9/J10/J11 Irene Gjerde Lagleder irene.gjerde@gmail.com 91 88 89 75
J13 Jostein Greve Lagleder josteingreve@gmail.com 48 03 75 45
J17 Cathrine Holden Lagleder crholden@me.com 91 30 36 55

Neste kamper

Ingen planlagte kamper

Resultater

  • BVH Verket - BMIL J13
    ? - ?
    29.03.2020, Rykkinnhallen
  • Hakadal 2 - BMIL G10
    ? - ?
    28.03.2020, Skøyenhallen
  • BMIL G11 - Ull/Kisa
    ? - ?
    21.03.2020, Skøyenhallen
  • Ellingsrud - BMIL J10
    ? - ?
    21.03.2020, Lihallen
  • Drøbak/Frogn - BMIL H2
    ? - ?
    21.03.2020, Frogn VGS Arena
  • BMIL D1 - Fjellkameraterne
    ? - ?
    14.03.2020, Skøyenhallen
  • Bækkelaget - BMIL G17
    0 - 6
    10.03.2020, Ekeberg skole
  • BMIL D2 - Sagene 2
    2 - 8
    09.03.2020, Skøyenhallen
  • BMIL H3 - Fet
    6 - 7
    08.03.2020, Skøyenhallen
  • BMIL HV - BVH Verket
    2 - 3
    08.03.2020, Skøyenhallen
  • BMIL H1 - Asker
    7 - 8
    08.03.2020, Skøyenhallen
  • BMIL G12 - Nittedal 2
    5 - 6
    08.03.2020, Skøyenhallen
  • Sarpsborg - BMIL J17
    3 - 4
    07.03.2020, Skjeberghallen B
  • Sveiva 4 - BMIL H4
    4 - 13
    23.02.2020, Rommenhallen
  • Asker - BMIL G15
    6 - 5
    12.02.2020, Heggedalshallen
  • BMIL G16 - Bækkelaget
    8 - 3
    08.02.2020, Skøyenhallen
  • BMIL OG - Strømmen
    4 - 2
    02.02.2020, Rommenhallen
  • BMIL G13 - NOR 92 G13
    4 - 3
    01.02.2020, Skøyenhallen

Innlogging




Glemt brukernavn/passord?