//
Kontakt oss

Kontakt oss

Postadresse:

Bygdø Monolitten Idrettslag
Postboks 28 Skøyen
0212 Oslo

Daglig leder: Christopher Frigaard, christopher@bmil.no, 92 41 31 31

Besøksadresse:

Bygdø Monolitten Idrettslag
Skøyenhallen
Monolitveien 6
0375 Oslo

Bankkonto

6026.052.6734

Leder i innebandygruppa

Espen Berg
espen.berg@bmil.no
41636339
Styret i innebandygruppa

 

Materialansvarlig

Trine Salvesen
trine.salvesen.75@gmail.com
97542350

Dommeransvarlig

Georg Bugge
gab@aaj.no
45803048
BMILs dommere

Kioskbestillinger

Christopher Frigaard
christopher@bmil.no
92 41 31 31

Webansvarlig

Phuc Ngoc Huynh
phuc77@gmail.com
90 97 08 22

Kontaktpersoner for seniorlagene:

Lag

Navn

Rolle

E-post

Mobil

Damer 1 Robert Henriksen Jensen Hovedtrener moderntalking84@hotmail.com 41 59 15 62
Runa Reitan Lagleder, økonomi runa.reitan@dnvgl.com 92 89 94 75
Hege Westheim Materialforvalter hegewestheim@gmail.com 93 48 35 20
Sigurd I Solem Sponsor sigurd.i.solem@lyberg.no 92 02 79 68
Damer 2 Runa Reitan Oppmann runa.reitan@dnvgl.com 92 89 94 75
Old Girls Kristina Hofbauer Oppmann kristina@revolver.no 91 33 78 48
Herrer 1 Johnny Wallenius Trener johnny.wallenius@fornebuporten.no  45 26 42 74
Erik Dissen Oppmann erik.dissen@medisin.uio.no 91 82 34 78
Rebekka Bondesen Økonomi rebekka@mmw.no 95 91 91 34
Herrer 2 Rebekka Bondesen Oppmann rebekka@mmw.no 95 91 91 34
Herrer 3 Erik Dissen Oppmann erik.dissen@medisin.uio.no 91 82 34 78
Herrer 4 Svein Eriksen Oppmann svein.eriksen.oslo@gmail.com 40 21 38 65
Herrer Veteran Stein Høiem Oppmann stein@impleo.no  95 79 80 39

Kontaktpersoner for aldersbestemte guttelag sesongen 2020/2021:

Lag

Navn

Rolle

E-post

Mobil

G6 (f. 2013)  Lagleder innebandy@bmil.no
G7 (f. 2012) Lars Helge Wik Lagleder lars_helge@hotmail.com
G8 Mats Olin Lagleder moolin2@online.no
G9 Birgitte Moen Lagleder birgitte.moen@gmail.com 91 80 62 09
G10 Petter Storaas Lagleder pstoraas@yahoo.no 94 84 69 24
G11 Are Stenberg Lagleder are_stenberg@yahoo.com  41 42 01 37
G12 Kristina Hofbauer Lagleder kristina@revolver.no  91 33 78 48
G13 Thomas Huse Lagleder th@bbfo.no  92 48 44 84
G14-15 Stein Høiem Lagleder stein@impleo.no 95 79 80 39
G17 Aslaug Vassbotn/Nils Gunnar Sortevik Lagleder aslaugpk@gmail.com/ngsortevik@gmail.com 40 88 54 57/92 69 58 34

Kontaktpersoner for aldersbestemte jentelag sesongen 2019/2020:

Lag

Navn

Rolle

E-post

Mobil

 J6  Lagleder  innebandy@bmil.no
J7 Lagleder  innebandy@bmil.no
J8/J9  Gjerd Helgerud Lagleder  gjerd.helgerud@gmail.com 92 22 10 47
J10/J11 Irene Gjerde Lagleder irene.gjerde@gmail.com 91 88 89 75
J14 Jostein Greve Lagleder josteingreve@gmail.com 48 03 75 45
J17 Cathrine Holden Lagleder crholden@me.com 91 30 36 55

Neste kamper

Ingen planlagte kamper

Resultater

  • BMIL G17 - Gjelleråsen 2
    ? - ?
    17.04.2021, Skøyenhallen
  • BMIL G11 - Asker
    ? - ?
    11.04.2021, Jessheim is og flerbrukshall - Innebandy B
  • Fjerdingby - BMIL G15
    ? - ?
    10.04.2021, Marikollen A
  • Gjelleråsen - BMIL J17
    ? - ?
    10.04.2021, Lihallen
  • Sveiva - BMIL J19
    ? - ?
    22.03.2021, Rommenhallen
  • Sveiva - BMIL D1
    ? - ?
    20.03.2021, Rommenhallen
  • St. Croix - BMIL H1
    ? - ?
    14.03.2021, Borgehallen

Innlogging




Glemt brukernavn/passord?