//
Kontakt oss

Kontakt oss

Postadresse:

Bygdø Monolitten Idrettslag
Postboks 28 Skøyen
0212 Oslo

Daglig leder: Christopher Frigaard, christopher@bmil.no, 92 41 31 31

Besøksadresse:

Bygdø Monolitten Idrettslag
Skøyenhallen
Monolitveien 6
0375 Oslo

Bankkonto

6026.052.6734

Leder i innebandygruppa

Espen Berg
espen.berg@bmil.no
41636339
Styret i innebandygruppa

Minirunde, kontaktperson

Birgitte Moen
birgitte.moen@gmail.com
91806209

Materialansvarlig

Trine Salvesen
trine.salvesen.75@gmail.com
97542350

Dommeransvarlig

Georg Bugge
gab@aaj.no
45803048
BMILs dommere

Kioskbestillinger

Christopher Frigaard
christopher@bmil.no
92 41 31 31

Webansvarlig

Phuc Ngoc Huynh
phuc77@gmail.com
90 97 08 22

Kontaktpersoner for seniorlagene:

Lag

Navn

Rolle

E-post

Mobil

Damer 1 Robert Henriksen Jensen Hovedtrener moderntalking84@hotmail.com 41 59 15 62
Runa Reitan Lagleder runa.reitan@dnvgl.com 92 89 94 75
Hege Westheim Materialforvalter hegewestheim@gmail.com 93 48 35 20
Sigurd I Solem Sponsor sigurd.i.solem@lyberg.no 92 02 79 68
Damer 2 Runa Reitan Oppmann runa.reitan@dnvgl.com 92 89 94 75
Herrer 1 Kjetil Bergsmark Trener kjetil_bergsmark@msn.com 95 75 95 52
Erik Dissen Oppmann erik.dissen@medisin.uio.no 91 82 34 78
Rebekka Bondesen Økonomi rebekka@mmw.no 95 91 91 34
Herrer 2 Rebekka Bondesen Oppmann rebekka@mmw.no 95 91 91 34
Herrer 3 Ivar Sandmo Oppmann ivar.sandmo@gmail.com 93 06 00 90
Herrer 4 Erik Dissen Oppmann erik.dissen@medisin.uio.no 91 82 34 78
Old Girls Kristina Hofbauer Oppmann kristina@revolver.no 91 33 78 48

Kontaktpersoner for aldersbestemte guttelag:

 

Lag

Navn

Rolle

E-post

Mobil

G7  Birgitte Moen Oppmann  birgitte.moen@gmail.com 91 80 62 09
G8 Hanne-Cecilie Bjørka Oppmann hanncec@gmail.com 99 35 53 95
G9 Are Stenberg Oppmann are_stenberg@yahoo.com  41 42 01 37
G10 Kristina Hofbauer Oppmann kristina@revolver.no  91 33 78 48
G11 Thomas Huse Oppmann th@bbfo.no  92 48 44 84
G12 Stein Høiem Oppmann stein@impleo.no 95 79 80 39
G13 Kjartan Helleve Oppmann kjartan.helleve@nm.no 94 39 79 98
G14 Huy Pham Oppmann huy.pham@multiconsult.no 90 01 90 25
G15 Aslaug Vassbotn Oppmann aslaugpk@gmail.com 40 88 54 57
G16 Lene Tofte Dønvold Oppmann lene.tofte.donvold@finanstilsynet.no  98 80 50 25
G19 Marit Hannisdal Oppmann marit.hannisdal@hotmail.com 90 83 36 59

Kontaktpersoner for aldersbestemte jentelag:

Lag

Navn

Rolle

E-post

Mobil

J7 Birgitte Moen Oppmann birgitte.moen@gmail.com 91 80 62 09
J8 Hanne-Cecilie Bjørka Oppmann hanncec@gmail.com 99 35 53 95
J9/10 Irene Gjerde Oppmann irene.gjerde@gmail.com  91 88 89 75
J12 Merethe Riddervold Oppmann merethe_riddervold@hotmail.com 90 62 70 76
J15 Cathrine Holden Oppmann crholden@me.com 91 30 36 55

Neste kamper

Ingen planlagte kamper

Resultater

  • Bækkelaget - BMIL G15
    ? - ?
    31.03.2019, Ekeberg skole
  • BMIL G10 - Tunet G10-1
    ? - ?
    30.03.2019, Marikollen A
  • BVIF/Hauger - BMIL H4
    5 - 5
    30.03.2019, Rykkinnhallen
  • BVH Verket - BMIL J12
    0 - 16
    30.03.2019, Rykkinnhallen
  • BMIL G14 - Drøbak Hawks
    5 - 0
    29.03.2019, Skøyenhallen
  • HSIL - BMIL OG
    2 - 0
    26.03.2019, Voksenhallen - Innebandy A
  • Gjerdrum - BMIL H2
    5 - 13
    25.03.2019, Gjerdrumshallen
  • BMIL H3 - Bjølsen
    6 - 5
    24.03.2019, Bjølsen matchbane
  • Asker - BMIL G12
    13 - 1
    24.03.2019, Heggedalshallen
  • BMIL G11 - Holmlia
    ? - ?
    23.03.2019, Skøyenhallen
  • Vålerenga - BMIL H1
    14 - 9
    10.03.2019, Teglverket idrettshall
  • Haugerud D1 - BMIL D2
    0 - 4
    09.03.2019, Haugerudhallen
  • BMIL D1 - Gjelleråsen
    7 - 4
    02.03.2019, Skøyenhallen
  • Fredrikstad - BMIL G19
    5 - 0
    27.02.2019, Rolvsøyhallen
  • BMIL G16 - Bækkelaget
    3 - 2
    27.01.2019, Teglverket idrettshall
  • BMIL J15 - Gjelleråsen
    2 - 13
    24.11.2018, Skøyenhallen

Innlogging




Glemt brukernavn/passord?