//
Dommere

Brukerveiledning for å hente pinkode i mobilappen Min Bandy BRUKERVEILEDNING-FOR-FØRING-AV-INNEBANDYLIVE Endringer i spillereglementet som følge av InnebandyLive og deltatt-uten nummer Legge inn kamptropp i TA for InnebandyLIVE – brukerveiledning Testkamper InnebandyLIVE 1. div. østland menn VIKTIG INFORMASJON OM INNEBANDYLIVE TIL LAGLEDERE VIKTIG INFORMASJON TIL FØRERE AV INNEBANDYLIVE BRUKERVEILEDNING FOR FØRING AV INNEBANDYLIVE Brukerveiledning for registrering av selvmålDommere

BMILs dommerkontakt:
Mads Dørstad
E-post: mads.dorstad@gmail.com
Mobil: 45210789

Dommerhonorarer m.m: OABR dommerhonorar

Se vedlegg nederst for informasjon om minbandy, mal og honorarer etc

 

I tabellen under finner du kontaktinformasjon til klubbens dommere.

Etternavn Fornavn Postnr. Poststed Tlf. mobil E-post
Bugge Frithjof 0274 OSLO 45449885 frithjof.bugge@gmail.com
Bugge Georg 0274 OSLO 45803048 georg.bugge@gmail.com
Dehlie Petter 0375 OSLO 94143865 petter.dehlie@hotmail.com;
georg.dehlie@ncc.no
Dørstad Mads Sand 0356 OSLO 45210789 mads.dorstad@gmail.com
Hagen Martin S. 0375 OSLO 46212453 martin@partins.no
Harbo Simon 0276 OSLO 41470164 simero@live.no
Inderberg Thea Sofie 0375 OSLO 90227740 tesa4444@hotmail.com
Lona Jon Edvin 0281 OSLO 98023573 jone.lona@gmail.com
Meland Jens Herman 0274 OSLO 95558600 jens.h.meland@gmail.com
Nawaz Hassan Mohammed 0375 OSLO 91123195 hassanjangir@hotmail.com
Nordby Synne 0275 OSLO 45260909 synne_sn@hotmail.com;
ynordby@online.no
Paaske Haakon Haaland 0274 OSLO 98090930 haakon.paaske@gmail.com
Paaske Harald 0274 OSLO 92099009 p-paaske@online.no
Stenvold Simon 0274 OSLO 95189534 simon_stenvold@hotmail.com
Sommer Dag Aleks. 0369 OSLO 90150758 dagaleks@me.com
Riddervold Axel 97013015
Tjønnås Haakon N. 0276 OSLO 99518312
Tviberg Anna 90051441 annatviberg@gmail.com

Attachments

Neste kamper

Ingen planlagte kamper

Resultater

  • BVH Verket - BMIL J13
    ? - ?
    29.03.2020, Rykkinnhallen
  • Hakadal 2 - BMIL G10
    ? - ?
    28.03.2020, Skøyenhallen
  • BMIL G11 - Ull/Kisa
    ? - ?
    21.03.2020, Skøyenhallen
  • Ellingsrud - BMIL J10
    ? - ?
    21.03.2020, Lihallen
  • Drøbak/Frogn - BMIL H2
    ? - ?
    21.03.2020, Frogn VGS Arena
  • BMIL D1 - Fjellkameraterne
    ? - ?
    14.03.2020, Skøyenhallen
  • Bækkelaget - BMIL G17
    0 - 6
    10.03.2020, Ekeberg skole
  • BMIL D2 - Sagene 2
    2 - 8
    09.03.2020, Skøyenhallen
  • BMIL H3 - Fet
    6 - 7
    08.03.2020, Skøyenhallen
  • BMIL HV - BVH Verket
    2 - 3
    08.03.2020, Skøyenhallen
  • BMIL H1 - Asker
    7 - 8
    08.03.2020, Skøyenhallen
  • BMIL G12 - Nittedal 2
    5 - 6
    08.03.2020, Skøyenhallen
  • Sarpsborg - BMIL J17
    3 - 4
    07.03.2020, Skjeberghallen B
  • Sveiva 4 - BMIL H4
    4 - 13
    23.02.2020, Rommenhallen
  • Asker - BMIL G15
    6 - 5
    12.02.2020, Heggedalshallen
  • BMIL G16 - Bækkelaget
    8 - 3
    08.02.2020, Skøyenhallen
  • BMIL OG - Strømmen
    4 - 2
    02.02.2020, Rommenhallen
  • BMIL G13 - NOR 92 G13
    4 - 3
    01.02.2020, Skøyenhallen

Innlogging




Glemt brukernavn/passord?